HOW RANCHO
    Aktualnosci
    Rozkazy
    Druzyny
    Kronika
        Galeria
        Ossolinczyk
        Rancho dzisiaj
        Odeszli
    Szkolenia
    Wypoczynek
    Ksiega gosci
    Linki
    Podatek 1%
    Kapitula Stopni
    Hufiec Poludnie
    Plan Wroclawia

 

    Forum
    Rancherzy
    Zarzadzenia
    Online

  

  
aktualnie online - 8
Projekt&Wykonanie
TiM @ 2004
 


Godziny otwarcia : sobota 09:00-18:00
niedziela 11:-17:00
STRONA GŁÓWNA       KONTAKT       DOJAZD       MÓJ PROFIL    
  Kronika
 

Zaczęliśmy wspominać.

Polska Kronika Filmowa 1990r. -Rancherzy : Struna, Duży Kaczy

  Pamiętacie powódź 1997 roku? Największa woda jaka od 1000 lat przetoczyła się przez Wrocław nie oszczędziła Rancho. Jej ofiarą padł sprzęt, budynki, wyposażenie ośrodka oraz... Kroniki. Nasze wspomnienia skrzętnie i pieczołowicie budowane przez pokolenia Rancherów uległy zniszczeniu.
    Dzięki obchodom czterdziestopięciolecia nadarzyła się okazja odbudowania Kroniki. Tylko dzięki Wam, Waszym domowym archiwom i wspomnieniom możemy je odtworzyć.
Niech z naszych wspomnień powstanie...
   Jeżeli posiadasz fotografie, slajdy, negatywy, dokumenty, wspomnienia i zechcesz się nimi podzielić, przekazać lub pożyczyć - napisz do nas lub przyjdź na Rancho (spotykamy się co niedzielę w południe).
     Dziękujemy pierwszym Rancherom, którzy odpowiedzieli na nasz apel przesyłając fotografie i materiały dokumentujące historię naszego Ośrodka. Wielkie dzięki dla Basi i Romana Kiełbusów, którzy przekazali do skanowania kilkaset fotografii, Magdzie Szewczyk i Waldkowi Koczewskiemu oraz Maćkowi Ryngowi, dzięki któremu możemy zaprezentować materiały dotyczące pierwszego rancherskiego jachtu Ossolińczyka.